Hakkımızda

Kairos Marina, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda süregelen kaliteli hizmet anlayışımızı devam ettirebilmenin yolunun misafirlerimizin memnuniyetinde olduğuna inanmaktayız.

Müşterilerimizin ticari anlayışlarının dijital platforma taşıyarak artı değerler kazanması ve bu platformdan maksimum faydayı sağlamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Devamı

Haberler

Galeri

Online Rezervasyon

Tesisimize rezervasyon yaptırmanız anlamında kullanılan satış kanal ve teknikleri ile teknolojik imkanlar aşağıda dikkatlerinize sunulmaktadır.

Dönemsel olarak değişen fiyatlarımızı ve çalışma şartlarımızı Fiyatlar sekmesinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Fiyat listelerimiz tarihli olup bir sonraki tarihli liste bir öncekini geçersiz kılmaktadır. Ayrıca aşağıdaki güncel fiyat listesi linkine tıklayarak ta listemize ulaşabilirsiniz.
GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Kairos Marina, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır.

Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.